Lingotek Overrides (3.6.4) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: Select language
mn: Хэл сонгох
