Lingotek Overrides (3.6.4) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Action
mr: कृती

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Filter
mr: गाळणी

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Bundle
mr: बंडल

en: - Any -
mr: - काहीही -

en: Select language
mr: भाषा निवडा
