Lingotek Overrides (3.7.0) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Status
be: Статус

en: Action
be: Дзеянне

en: Reset
be: Скінуць

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Profile
be: Профіль

en: Source
be: Крыніца

en: Entity
be: Сутнасць

en: Translations
be: Пераклады

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Translation
be: Пераклад

en: Bundle
be: Набор

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці
