Lingotek Overrides (3.7.0) - en to pt translation catalogue (24 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Action
pt: Ação

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Label
pt: Etiqueta

en: Published
pt: Publicado

en: Filter
pt: Filtro

en: Profile
pt: Perfil

en: Source
pt: Fonte

en: Entity
pt: Entidade

en: Last modified
pt: Última modificação

en: Document
pt: Documento

en: Translations
pt: Traduções

en: Multilingual
pt: Multillingue

en: Unpublished
pt: Não publicado

en: Translation
pt: Tradução

en: Execute
pt: Executar

en: Select profile
pt: Selecione o perfil

en: Bundle
pt: Pacote

en: - Any -
pt: - Qualquer -

en: Select language
pt: Selecionar o idioma

en: Delete content
pt: Apagar conteúdo

en: Entity ID
pt: ID da entidade

en: Delete translation
pt: Eliminar tradução

en: Simple configuration
pt: Configuração simples
