Lingotek Overrides (3.7.1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Status
is: Staða

en: Action
is: Aðgerð

en: Reset
is: Endursetja

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Published
is: Birt

en: Filter
is: Sía

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: Translation
is: Þýðing

en: Select language
is: Veldu tungumál
