Lingotek Overrides (3.7.2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Status
is: Støða

en: Reset
is: Tómstilla

en: Published
is: Útgivið

en: Filter
is: Filtur

en: Profile
is: Vangamynd

en: Unpublished
is: Ikki givið út

en: Select language
is: Vel mál
