Lingotek Overrides (3.7.2) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Action
jv: Aksi

en: Reset
jv: Baléknā

en: Label
jv: Judul

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Profile
jv: Profil

en: - Any -
jv: - Sembarang -

en: Select language
jv: Milih bāsā

en: Entity ID
jv: ID Entiti
