Lingotek Overrides (3.7.2) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Action
th: แอคชั่น

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Profile
th: ประวัติผู้ใช้

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Multilingual
th: หลายภาษา

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: - Any -
th: - อื่น ๆ -

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี

en: Simple configuration
th: ตั้งค่าแบบง่าย
