Lingotek Overrides (3.7.3) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Action
ca: Acció

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Label
ca: Etiqueta

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Profile
ca: Perfil

en: Source
ca: Font

en: Entity
ca: Entitat

en: Last modified
ca: Modificat per darrer cop

en: Translations
ca: Traduccions

en: Multilingual
ca: Multilingüe

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Translation
ca: Traducció

en: Execute
ca: Executa

en: Bundle
ca: Embolcall

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: Select language
ca: Selecciona la llengua

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Delete content
ca: Suprimeix el contingut

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Delete translation
ca: Suprimeix la traducció

en: Latest revision
ca: Última revisió

en: Simple configuration
ca: Configuració simplificada
