Lingotek Overrides (3.7.3) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Action
hu: Művelet

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: Profile
hu: Profil

en: Source
hu: Forrás

en: Entity
hu: Entitás

en: Last modified
hu: Utoljára módosítva

en: Document
hu: Dokumentum

en: Translations
hu: Fordítások

en: Multilingual
hu: Többnyelvű

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Translation
hu: Fordítás

en: Execute
hu: Végrehajt

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: - Any -
hu: - Bármely -

en: Select language
hu: Nyelv kiválasztása

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: Delete content
hu: Tartalom törlése

en: Current revision
hu: Aktuális változat

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: Delete translation
hu: Fordítás törlése

en: Latest revision
hu: Legutolsó változat

en: Simple configuration
hu: Egyszerű beállítás

en: Select / deselect all results (all pages, @count total)
hu: Minden eredmény kijelölése/kijelölés törlése (minden oldal, összesen @count)
