Lingotek Overrides (3.8.0) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Action
da: Handling

en: Reset
da: Gendan

en: Label
da: Etiket

en: Published
da: Udgivet

en: Profile
da: Profil

en: Source
da: Kilde

en: Last modified
da: Sidst ændret

en: Document
da: Dokument

en: Translations
da: Oversættelser

en: Multilingual
da: Sprog

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Translation
da: Oversættelse

en: Execute
da: Kør

en: - Any -
da: - Enhver -

en: Select language
da: Vælg sprog

en: Delete content
da: Slet indhold

en: Current revision
da: Nuværende version

en: Delete translation
da: Slet oversættelse

en: Latest revision
da: Seneste revidering

en: Simple configuration
da: Simpel konfiguration
