Lingotek Overrides (3.8.1) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Action
gl: Acción

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Profile
gl: Perfil

en: Source
gl: Orixe

en: Entity
gl: Entidade

en: Last modified
gl: Última modificación

en: Translations
gl: Traduccións

en: Multilingual
gl: Multilingüe

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Translation
gl: Traducción

en: Execute
gl: Executar

en: Bundle
gl: Paquete

en: - Any -
gl: - Calquera -

en: Select language
gl: Selección de idioma

en: Delete content
gl: Eliminar contido

en: Current revision
gl: Revisión actual

en: Entity ID
gl: ID da entidade

en: Select / deselect all results (all pages, @count total)
gl: Marcar/ desmarcar todos os resultados (todas as páxinas, @count en total)
