Lingotek Overrides (3.8.1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Action
ur: ایکشن

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Filter
ur: فلٹر

en: Profile
ur: پروفائیل

en: Bundle
ur: بنڈل

en: Select language
ur: زبان کا انتخاب کریں
