Lingotek Overrides (3.8.2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: Profile
ast: Perfil

en: Select language
ast: Esbillar una llingua
