Lingotek Overrides (3.8.2) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Action
bg: Действие

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Profile
bg: Профил

en: Source
bg: Източник

en: Execute
bg: Изпълни

en: Select language
bg: Избери език
