Lingotek Overrides (3.8.2) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Action
eo: Ago

en: Reset
eo: Restarigu

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Profile
eo: Profilo

en: Translations
eo: Tradukoj

en: Bundle
eo: Fasko

en: Select language
eo: Elektu lingvon
