Lingotek Overrides (3.8.2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Action
sq: Veprimi

en: Reset
sq: Rifillo

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Profile
sq: Profili

en: Select language
sq: Zgjidh gjuhën
