Lingotek Overrides (3.8.3) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Status
et: Olek

en: Action
et: Tegevus

en: Reset
et: Tühista

en: Label
et: Nimetus

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Profile
et: Profiil

en: Source
et: Allikas

en: Entity
et: Olem

en: Last modified
et: Viimati muudetud

en: Document
et: Dokument

en: Translations
et: Tõlked

en: Multilingual
et: Mitmekeelne

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Translation
et: Tõlge

en: Execute
et: Rakenda

en: Bundle
et: kogum

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Select language
et: Vali keel

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Delete content
et: Kustuta sisu

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Delete translation
et: Kustuta tõlge

en: Latest revision
et: Hiliseim redaktsioon

en: Simple configuration
et: Lihtne seadistus
