Lingotek Overrides (3.8.3) - en to hi translation catalogue (19 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Profile
hi: रुपरेखा

en: Source
hi: स्रोत

en: Entity
hi: इकाई

en: Last modified
hi: अंतिम बार संशोधित

en: Document
hi: दस्तावेज़

en: Multilingual
hi: बहुभाषी

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित

en: Translation
hi: अनुवाद

en: Bundle
hi: पोटली

en: - Any -
hi: -कोईभी-

en: Select language
hi: भाषा चुने

en: Entity ID
hi: इकाई आईडी
