Lingotek Overrides (3.8.3) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Action
ro: Acțiune

en: Reset
ro: Resetează

en: Label
ro: Etichetă

en: Published
ro: Publicat

en: Filter
ro: Filtru

en: Profile
ro: Profil

en: Source
ro: Sursă

en: Entity
ro: Entitate

en: Last modified
ro: Ultima modificare

en: Translations
ro: Traduceri

en: Multilingual
ro: Multilingv

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Translation
ro: Traducere

en: Execute
ro: Execută

en: Bundle
ro: Pachet

en: - Any -
ro: - Oricare -

en: Select language
ro: Selectaţi limba

en: Delete content
ro: Ștergeți conținut

en: Current revision
ro: Revizie actuală

en: Entity ID
ro: ID-ul entității

en: Delete translation
ro: Șterge traducere

en: Latest revision
ro: Cea mai recentă revizie

en: Simple configuration
ro: Configurare simplă
