Lingotek Overrides (3.8.4) - en to it translation catalogue (24 entries)

en: Status
it: Stato

en: Action
it: Azione

en: Reset
it: Ripristina

en: Label
it: Etichetta

en: Published
it: Pubblicato

en: Filter
it: Filtra

en: Profile
it: Profilo

en: Source
it: Sorgente

en: Entity
it: Entità

en: Last modified
it: Ultima modifica

en: Document
it: Documento

en: Translations
it: Traduzioni

en: Multilingual
it: Multilingue

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: Translation
it: Traduzione

en: Execute
it: Esegui

en: - Any -
it: - Qualsiasi -

en: Select language
it: Selezionare una lingua

en: Delete content
it: Cancella il contenuto

en: Current revision
it: Revisione attuale

en: Entity ID
it: ID Entità

en: Delete translation
it: Elimina traduzione

en: Latest revision
it: Revisione più recente

en: Simple configuration
it: Configurazione semplice
