Lingotek Overrides (3.8.4) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Action
oc: Accion

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Published
oc: Publicat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Profile
oc: Perfil

en: Source
oc: Font

en: Entity
oc: Entitat

en: Last modified
oc: Darrièra modificacion

en: Translations
oc: Traduccions

en: Multilingual
oc: Multilingüe

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Translation
oc: Traduccion

en: Execute
oc: Executar

en: Bundle
oc: Paquet

en: - Any -
oc: - Tot -

en: Select language
oc: Causissètz una lenga

en: Entity ID
oc: Identificant (ID) de l'entitat

en: Delete translation
oc: Suprimir la traduccion
