Lingotek Overrides (3.8.4) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Action
ar: إجراء

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Published
ar: منشور

en: Filter
ar: انتقاء

en: Profile
ar: ملفات المستخدمين

en: Source
ar: المصدر

en: Entity
ar: الكيان

en: Last modified
ar: آخر تحديث

en: Document
ar: وثيقة

en: Multilingual
ar: متعدد اللغات

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Translation
ar: الترجمة

en: Bundle
ar: الحزمة

en: - Any -
ar: - اختر -

en: Select language
ar: اختر اللغة

en: Simple configuration
ar: إعدادت مبسطة
