Lingotek Overrides (3.8.4) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ

en: Select language
pa: ਭਾਸ਼ਾ ਚੁਣੋ
