Link Attributes widget (2.1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Attributes
sv: Egenskaper

en: Expand
sv: Fäll ut

en: About
sv: Om

en: Collapse
sv: Fäll in

en: Link attributes
sv: Länkattribut

en: Placeholder for URL
sv: Platshållare för URL

en: Placeholder for link text
sv: Platshållare för länktext
