Link Attributes widget (2.1.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Attributes
hr: Atributi

en: Expand
hr: Raširi

en: About
hr: Opis

en: Collapse
hr: Sažmi
