Link Attributes widget (8.x-1.11) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Attributes
nl: Attributen

en: About
nl: Over

en: Link attributes
nl: Linkattributen

en: Placeholder for URL
nl: Plaatshouder voor URL

en: Placeholder for link text
nl: Plaatshouder voor linktekst
