Link Attributes widget (8.x-1.12) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
id: Aktif

en: Attributes
id: Atribut-atribut

en: About
id: Tentang

en: Link attributes
id: Atribut tautan

en: Placeholder for URL
id: Placeholder untuk URL

en: Placeholder for link text
id: Placeholder untuk tautan teks
