Link Attributes widget (8.x-1.8) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
sk: Povolené

en: Attributes
sk: Atribúty

en: About
sk: Informácie o

en: Placeholder for URL
sk: Zástupný reťazec pre URL

en: Placeholder for link text
sk: Zástupný reťazec pre odkaz
