Link Click Count (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Reset
eo: Restarigu

en: Path
eo: Vojo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Count
eo: Kalkulo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
