Link Click Count (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Reset
jv: Baléknā

en: Fields
jv: Field

en: Count
jv: Jumlah

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
