Link Click Count (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Path
hy: Ուղի

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Count
hy: քանակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
