Link Click Count (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
