Link Click Count (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Reset
be: Скінуць

en: Path
be: Сцежка

en: Fields
be: Палі

en: Count
be: Колькасць

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
