Link Click Count (8.x-1.1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Reset
cy: Ailosod

en: Path
cy: Llwybr

en: Fields
cy: Meysydd

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
