Link Click Count (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Path
ka: გზა

en: Fields
ka: ველები

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Desc
ka: აღწერა

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
