Link Click Count (8.x-1.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Path
nn: Sti

en: Fields
nn: Felt

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
