Link Click Count (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Reset
ta: மீளமை

en: Path
ta: பாதை

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: ‹ Previous
ta: ‹ முந்திய

en: Next ›
ta: அடுத்த ›

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
