Link Decorator & Verifier (1.0.0) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Link
hi: कड़ी

en: Label
hi: लेबल

en: Icon
hi: चिन्ह

en: ID
hi: आईडी

en: Open link in new window
hi: नई विंडो में लिंक खोलें

en: Drupal
hi: ड्रूपल

en: Medium
hi: माध्यम

en: Facebook
hi: फेसबुक

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: Trim length
hi: ट्रिम लंबाई
