Link Decorator & Verifier (1.0.0) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Label
ml: അടയാളം

en: Icon
ml: ഐക്കൺ

en: Medium
ml: മാദ്ധ്യമം
