Link Decorator & Verifier (1.0.0) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Link
sk: Odkaz

en: Label
sk: Označenie

en: Icon
sk: Ikona

en: Open link in new window
sk: Otvoriť linku v novom okne

en: Medium
sk: Stredná

en: Class
sk: Trieda

en: Regular expression
sk: Regulárny výraz

en: characters
sk: znaky

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Target
sk: Cieľ

en: Link title
sk: Titulok adresy

en: Trim length
sk: Dĺžka skráteného textu

en: Show URL as plain text
sk: Zobraziť URL ako obyčajný text
