Link Decorator & Verifier (1.0.0) - en to tr translation catalogue (26 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Link
tr: Bağlantı

en: Label
tr: Etiket

en: Icon
tr: Simge

en: Open link in new window
tr: Bağlantıyı yeni sayfada aç

en: Medium
tr: Orta

en: Class
tr: Sınıf

en: Regular expression
tr: Düzenli ifade

en: characters
tr: karakterler

en: Telephone
tr: Telefon

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Target
tr: Hedef

en: Trim length
tr: Kırpma uzunluğu

en: Trim link text length
tr: Bağlantı metni uzunluğunu kırp

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
tr: Sınırsız bağlantı metni uzunluklarına izin vermek için boş bırakın.

en: URL only
tr: Yalnızca URL adresi

en: Show URL as plain text
tr: URL'yi düz metin olarak göster

en: Add rel="nofollow" to links
tr: Bağlantılara rel="nofollow" ekle

en: Link text trimmed to @limit characters
tr: Bağlantı metni, @limit karaktere kırpıldı

en: Link text not trimmed
tr: Bağlantı metni kırpılmadı

en: Show URL only as plain-text
tr: URL adresini yalnızca düz metin olarak göster

en: Show URL only
tr: Yalnızca URL adresini göster

en: Add rel="@rel"
tr: rel="@rel" ekle
