Link Decorator & Verifier (1.0.0) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Link
ar: رابط

en: Label
ar: التسمية

en: Icon
ar: أيقونة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Open link in new window
ar: افتح الرابط في نافذة جديدة

en: Drupal
ar: دروبال

en: Medium
ar: متوسط

en: characters
ar: الأحرف

en: Telephone
ar: هاتف

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Trim length
ar: طول المقطع المشذب
