Link Decorator & Verifier (1.0.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Link
ast: Enllaz

en: Label
ast: Etiqueta

en: Medium
ast: Mediu

en: characters
ast: caráuteres
