Link Decorator & Verifier (1.0.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Link
be: Спасылка

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Medium
be: Сярэдні

en: characters
be: знакі

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Trim length
be: Даўжыня абрэзанага тэксту
