Link Decorator & Verifier (1.0.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Medium
bn: মাঝারি

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
