Link Decorator & Verifier (1.0.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Label
bs: Oznaka

en: Medium
bs: Srednje

en: Labels
bs: Oznake (Labels)
