Link Decorator & Verifier (1.0.0) - en to da translation catalogue (26 entries)

en: Title
da: Titel

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Label
da: Etiket

en: Icon
da: Ikon

en: Open link in new window
da: Åben link i nyt vindue

en: Class
da: Klasse

en: E-Mail
da: E-mail

en: Labels
da: Etiketter

en: Regular expression
da: Regulært udtryk

en: characters
da: tegn

en: Telephone
da: Telefon

en: Machine name
da: Internt navn

en: Target
da: Mål

en: Link title
da: Linktitel

en: Trim length
da: Beskær længde

en: Trim link text length
da: Beskær link-tekstens længde

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
da: Lad feltet stå tomt for at tillade link-tekster med ubegrænset længde.

en: URL only
da: Kun URL

en: Show URL as plain text
da: Vis URL som ren tekst

en: Add rel="nofollow" to links
da: Tilføj rel="nofollow" til links

en: Link text trimmed to @limit characters
da: Linktekst beskåret til @limit tegn

en: Link text not trimmed
da: Linktekst ikke beskåret

en: Show URL only as plain-text
da: Vis URL som ren tekst

en: Show URL only
da: Vis kun URL

en: Add rel="@rel"
da: Tilføj rel="@rel"
