Link Decorator & Verifier (1.0.0) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Label
el: Ετικέτα

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Open link in new window
el: Άνοιγμα του συνδέσμου σε νέο παράθυρο

en: Medium
el: Μέσο

en: Class
el: Κλάση

en: Labels
el: Ετικέτες

en: Regular expression
el: Κανονική έκφραση

en: characters
el: χαρακτήρες

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Target
el: Στόχος

en: Link title
el: Τίτλος συνδέσμου

en: Trim length
el: Μήκος αποκοπής

en: Add rel="nofollow" to links
el: Προσθήκη rel="nofollow" στους συνδέσμους

en: Show URL only
el: Προβολή URL μόνο

en: Add rel="@rel"
el: Προσθήκη rel="@rel"
