Link Decorator & Verifier (1.0.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Link
eo: Ligilo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Drupal
eo: Drupalo

en: Medium
eo: Medio
